Mesaj gönder
aboutus

Şirket profili

Shenzhen Akıllı Ekran teknolojisi co., ltd LCD dijital tabela, LCD reklam oyuncuları, dokunmatik ekran kioskları, self servis terminalleri, LCD video duvarı, video duvar işlemcisi hepsi bir arada interaktif öğretim kiosku, tüm tablet boyutları, 1080P ve önde gelen Sağlayıcılarından biridir. ve kavisli monitörler/TV vb. iç ve dış mekan kullanımı için 7” den 84” e kadar duvara monte ve zemin tipi modellerimiz mevcuttur. Müşterilerimize konsept yaratıcı tasarımdan kişiye özel ürünlere, profesyonel ve kaliteden birinci sınıfa ulaşabilecek tüm ürünler sunabiliriz. üretim seviyesi. Ürünlerimiz Amerika, Avrupa, Afrika, Asya, Avustralya, Rusya ve Orta Doğu gibi birçok ülke ve bölgeye ihraç edilmektedir.

Geçmiş

Shenzhen akıllı ekran teknolojisi co., ltd 2020 yılında 20 milyon ABD Doları toplam varlık ile kurulmuştur. Ar-Ge, üretim ve satış koleksiyonu ile ürünlerimiz bir yıl garantilidir ve ömür boyu bakım sağlar.

Biz esas olarak LCD Dijital Tabela Ekranı, Hepsi Bir Arada dokunmatik kiosk, Reklamcılık Profesyonel tedariki, LCD Monitör, LCD Reklam ekranı, Dokunmatik ekran reklam ekranı, Etkileşimli dokunmatik masa, gözlüksüz 3D dijital tabela, Ağ dahil olmak üzere Proje için LCD Ekipmanları üretiyoruz. LCD Reklam ekranı vb.

Hizmet

Shenzhen akıllı ekran teknolojisi co., ltd

hizmet
Tüm ürünler için 1 yıl ücretsiz garanti veriyoruz.
Müşterilerimiz, İçerik Yönetim Sistemi için ücretsiz Güncelleme hizmetinden yararlanacaktır.
Tüm ürünler sevkıyattan önce yüksek görev testine tabi tutulacaktır.
Müşterilerimiz, ürünler için ücretsiz eğitim hizmetinden yararlanacaktır.
Müşterilerimiz, malların hasar görmesi durumunda nakliye acentesinden Hasar Belgesi istemeli ve derhal bizimle iletişime geçmelidir.
Uzun süreli bakım ve teknik servis hizmeti veriyoruz.Müşterilerimiz, ilk yıl ücretsiz garantiden sonra maliyet fiyatı hizmetinden yararlanacaklar.
Ürün mücbir sebep nedeniyle hasar görürse ücretsiz garanti hizmeti sunulamaz.

Ekibimiz

Shenzhen akıllı ekran teknolojisi co., ltd Çin'de ülke çapında bir satış ağı ve verimli satış sonrası servis sistemi kurmuştur. Müşteri ihtiyacına göre 8-105 inçlik ticari görüntüler sağlayabiliriz.

Çeşitli ihtiyaçlar ve cihazlar için müşterilerin gereksinimlerine göre herhangi bir 3D çizim tasarlayabiliriz.

Ultra ince LCD EKRAN tasarlıyor ve üretiyoruz

Servis sonrası iyi sağlıyoruz.

Müşteriye yüksek kaliteli ve rekabetçi fiyat ürünleri sunmakta ısrar ediyoruz.

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Luna
Tel : 13410560248/15919847835
Kalan karakter(20/3000)