Mesaj gönder
aboutus

Üretim hattı

Shenzhen Smart Display Technology Co.,Ltd fabrika üretim hattı 0

Ürün yelpazemiz dış mekan dijital tabela, asansör dijital tabela, reklam dijital tabela, duvara monte dijital tabela, ayaklı dijital tabela, interaktif dokunmatik ekran kiosk, LCD video duvar ekranı, interaktif dokunmatik ekranlı masa, dokunmatik ekranlı interaktif beyaz tahta, otobüs reklam oynatıcısı, şarj cihazı kioskunu, self servis kioskunu, gerilmiş LCD ekranı vb.

 

Medya, eğitim, telekomünikasyon, finans, ulaşım, marka perakendeleri, hükümetler, akıllı şehirler vb. kapsayan uygulama.

OEM / ODM

"Müşteri memnuniyetini karşılamak için mümkün olan en kısa sürede yüksek kaliteli ürünler sunmak ve güvenilir kalite kontrol denetim hizmetleri sunmak" politikasına bağlıyız.

 

Müşterilere konsept yaratıcı tasarımdan ürünleri uyarlamaya, profesyonel üretim yeniliğinden nihai üretim satışlarına kadar sunabiliriz.

 

OEM/ODM süreci

 

1. Müşterilerden Fikir Alın

 

2. Onaylamak için 3D çizim tasarlayın


3. Tasarımı onaylayın

 

4. CAD yapısını çizin

 

5. Ayrıntıları onaylamak için numune üretin

Ar-Ge

Üretimin yanı sıra, Shenzhen akıllı ekran teknolojisi, çoklu medya reklam yayıncılık sisteminin, etkileşimli sistem teknolojisinin geliştirilmesine de odaklanmaktadır.

 

Bu yıl yazılım telif hakları, ulusal yüksek teknoloji işletmeleri, çift yumuşak işletmeler, görünüm patenti ve faydalı model patentleri vb. sertifikalar aldık.

 

Ticari teşhir alanında dünyanın en profesyonel ve güçlü yüksek teknoloji kuruluşu olmaya çalışıyoruz, bu nedenle kurumsal bilgi ve dijitalleştirmeyi teşvik etmek için en gelişmiş multimedya pazarlama platformunu sağlayabiliriz.

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Luna
Tel : 13410560248/15919847835
Kalan karakter(20/3000)