Ana sayfa

Shenzhen Smart Display Technology Co.,Ltd şirket Profili

şirket Profili

Shenzhen Akıllı Ekran teknolojisi co., ltd LCD dijital tabela, LCD reklam oyuncuları, dokunmatik ekran kioskları, self servis terminalleri, LCD video duvarı, video duvar işlemcisi hepsi bir arada interaktif öğretim kiosku, tüm tablet boyutları, 1080P ve önde gelen Sağlayıcılarından biridir. ve kavisli monitörler/TV vb. iç ve dış mekan kullanımı için 7” den 84” e kadar duvara monte ve zemin tipi modellerimiz mevcuttur. Müşterilerimize konsept yaratıcı tasarımdan kişiye özel ürünlere, profesyonel ve kaliteden birinci sınıfa ulaşabilecek tüm ürünler sunabiliriz. üretim seviyesi. Ürünlerimiz Amerika, Avrupa, Afrika, Asya, Avustralya, Rusya ve Orta Doğu gibi birçok ülke ve bölgeye ihraç edilmektedir.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Shenzhen akıllı ekran teknolojisi co., ltd 2020 yılında 20 milyon ABD Doları toplam varlık ile kurulmuştur. Ar-Ge, üretim ve satış koleksiyonu ile ürünlerimiz bir yıl garantilidir ve ömür boyu bakım sağlar.

Biz esas olarak LCD Dijital Tabela Ekranı, Hepsi Bir Arada dokunmatik kiosk, Reklamcılık Profesyonel tedariki, LCD Monitör, LCD Reklam ekranı, Dokunmatik ekran reklam ekranı, Etkileşimli dokunmatik masa, gözlüksüz 3D dijital tabela, Ağ dahil olmak üzere Proje için LCD Ekipmanları üretiyoruz. LCD Reklam ekranı vb.

resim.alt resim.alt resim.alt resim.alt
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : Akıllı ekran

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 1000000-5000000

Yıl kurulan : 2020

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Shenzhen Smart Display Technology Co.,Ltd Sertifikalar Çin Shenzhen Smart Display Technology Co.,Ltd Sertifikalar