Shenzhen Foretell Akıllı Ekipmanları A.Ş.

Lcd Video Duvar Lcd Tabela Lcd Monitör Fabrika

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
iyi kalite 4k Video Duvar satış için
iyi kalite 4k Video Duvar satış için
İnanılmaz hızlı teslimatlar! 5 günden daha kısa bir sürede Çin'den Almanca'ya. Siparişe göre doğru ürünleri aldım. Kesinlikle tavsiye edilir.

—— Paul

Diğer dokunmatik ekranlı interaktif beyaz tahta gösteri için mükemmel. Burada satılanlar iyi. Teşekkür ederiz

—— MMhhammad Yezid

Sorularıma çok hızlı, net açıklama. Gerçekten işlerimi kazanmak ve Foretell ile globalleşmek istiyorum. Yararlı ve Tavsiye Edilenler

—— Claudiu Varga

Ben sohbet şimdi

Shenzhen Foretell Intelligent Equipment Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Shenzhen Foretell Intelligent Equipment Inc. Shenzhen Foretell Intelligent Equipment Inc. Shenzhen Foretell Intelligent Equipment Inc. Shenzhen Foretell Intelligent Equipment Inc. Shenzhen Foretell Intelligent Equipment Inc. Shenzhen Foretell Intelligent Equipment Inc. Shenzhen Foretell Intelligent Equipment Inc. Shenzhen Foretell Intelligent Equipment Inc. Shenzhen Foretell Intelligent Equipment Inc. Shenzhen Foretell Intelligent Equipment Inc.
Resepsiyon Shenzhen Foretell Intelligent Equipment Inc. -------- Video Wall Solution Provider Shenzhen Foretell Intelligent Equipment Inc. -------- Video Wall Solution Provider Shenzhen Foretell Intelligent Equipment Inc. -------- Video Wall Solution Provider Exibition fair in German Exibition fair in German Satış Ekibi Satış Ekibi Oda test Ambar

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Kehanette bulunmak
No. Çalışanları : 120~150
Yıllık satış : 50000000-100000000
Yıl kurulan : 2006
İhracat p.c : 80% - 90%
11 yıl Kalkınma, Shenzhen foretell akıllı ekipman Inc ile, ticari Dijital Tabela görüntü cihazının lider sağlayıcılarından biri haline geldi, ürünümüz birkaç seriye ayrılır: SDI, CCTV LCD Monitör, Endüstriyel LCD Monitör, LCD Reklamlı Tıbbi LCD Monitör Ekran, dokunmatik ekran, Dokunmatik All-in-one PC, Network LCD Reklam ekranı, Reklam Çalar kutusu vb.

Firmamız Ar-Ge merkezi, üretim merkezi, pazarlama merkezi, müşteri hizmetleri merkezi ve çeşitli fonksiyonel departmanları kurar, komple bir sistem, mükemmel yönetim, benzersiz bir anonim şirket güvenlik yönetimi yüksek teknoloji işletmelerinin yönetimi "Çin Güvenlik Ürünleri Sanayi Dernek üye birimleri "ve" Shenzhen Güvenlik Endüstrisi Birliği üye birimleri ". Kurumsal, ISO9001 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikasını geçti ve tüm ürünler Çin Güvenlik Bakanlığı tarafından Kamu Güvenliği test ve sertifikasyonuna tabi tutuldu, Çin'in güvenli şehrini marka önerdi, uluslararası güvenlik fuarı yenilik ürün ödülü ve 3111 güvenli mükemmel şehir önerdi ürünler vs.

 

Foretell insanlar her zaman müşteri taleplerine ve endüstriyel gelişme trendine dikkat ederek, araştırma ve geliştirme yatırımlarını artırmaya devam ettikleri, "kalite yaratmak için bilim ve teknolojiyi" ilkesine uymaya, gelişmiş ve güvenilir yüksek performanslı ses ve video gözetimi sağlama ve ilk elden e- Birinci sınıf endüstri üst düzey ses ve video gözetleme ürünleri. Şirket, Çin (Guangdong, Jiangsu, Henan, Shandong, Shanxi, Liaoning, Guangxi) ve iki bağımsız tüzel kişinin holding şirketi (Henan Zhichen Dianzi Co, Ltd ve Chongqing Kaiju Bilim ve Teknoloji Co, Ltd) 7 şubesi kurar ) Ve müşterilere verimli, hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktır. Araştırma ve teknolojiye yıllarca süren büyük yatırımın birikimi Foretell'i sektörün önde gelen araştırma ve inovasyon gücüne sahip kılar ve yenilikçi Ar-Ge ekibi ve pazarlama ekibi yaratır. Bu arada sürekli yetenekleri özümseyerek şirket canlılık ve yaratıcılık dolu olmaktadır. Şirket bağımsız araştırma geliştirme ve mesleki teknik kişisel sahiptir. İthalat ISO9001 kalite yönetim sistemi istikrar ve ürünün güvenilirliğini sağlayabilir.

İletişim bilgileri
Shenzhen Foretell Intelligent Equipment Inc.

İlgili kişi: Ms. Cherry

Tel: 00-86-18665965126-8:00

Faks: 86-755-28117475

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)